hurtownia pilników do paznokci

Hurtownia pilników do paznokci – Jaką wybrać?   

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, na pewno wiesz, jak często trzeba robić Nawe zamówienia. Lakiery, pilniczki i tym podobne bardzo szybko się kończą. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na tych drugich. Czy każda hurtownia pilników do paznokci oferuje to samo? Jeśli nie, to jakie hurtownie wybierać?

Nie każda hurtownia pilników do paznokci ma ten sam asortyment

Może zacznijmy od tego czym różnią się od siebie pilniki do paznokci. Chodzi przede wszystkim o kształty, kolory, materiał wykonania i gradację. Ale to nie wszystko. Pilniki różnią się również cenami i co bardzo ważne jakością – zarówno wykonania jak i materiału. Różne hurtownie oferują różny asortyment. Dysponują produktami innych marek. W takim razie jakie hurtownie wybierać?

pilniki do paznokci

Postaw na jakość

Przecież nikt nie chce być na swoim zakupie stratny. Wybieraj hurtownie, które oferują naprawdę wytrzymałe pilniki do paznokci. Oprócz tego liczy się moc. Potrzebujesz pilnik do żelu? A może pilnik do akrylu? W takim razie stawiaj na ostre pilniki do paznokci. Znajdziesz takie czytając opinie różnych klientów danej hurtowni. Opinie są w Internecie. Jeśli chodzi o ceny, również należy być ostrożnym. Warto zapoznać się z ofertami różnych sprzedawców, aby móc porównać ceny. Zdarza się że pilniki tej samej marki, ale w dwóch różnych hurtowniach mogą różnić się od siebie cenami nawet o kilkadziesiąt groszy. Może przy jednym pilniku nie robi to większej różnicy, ale gdy zamawiamy hurtowo – kilkaset egzemplarzy, wtedy cena ma znaczenie. Niezwykle istotne jest także to, w jaki sposób produkty są pakowane. Pilniki powinny być zamknięte w sterylnych woreczkach.

Które pilniki są najlepsze?

Najczęściej zamawianymi pilnikami są te papierowe. Nie niszczą one płytki paznokcia, Poza tym dostępne są w wielu kształtach, kolorach i stopniach gradacji, czyli mocy ścieralnej. Ich minusem jest fakt, że to na ogół jednorazowe pilniki do paznokci. Nie zawsze. Zdarza się, że producent podpisuje oświadczenie, iż dany pilnik można dezynfekować, jednak jest to rzadkość. Podsumowując, zanim wybierzesz hurtowni, z której zamówisz potrzebne produkty, zapoznaj się z ofertami różnych sprzedawców. Poczytaj także opinie na ich temat.