Brwi permanentne Poznań

Jakie zabiegi wykonamy w salonie kosmetycznym?

Coraz więcej kobiet korzysta z zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Powstaje coraz więcej salonów kosmetycznych, w których świadczone są różnorodne zabiegi na twarz i ciało. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jakie usługi najczęściej świadczą salony kosmetyczne. Czy warto z nich skorzystać?

Powiększanie ust Poznań – popularny zabieg wśród pań

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów wśród pań. Pełne i kształtne usta to marzenie wielu z nich. NA ten zabieg decydują się chętnie nie tylko kobiety, ale również i panowie. Powiększanie czy modelowanie ust polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego lub botoksu. Aby uzyskać piękny efekt, należy wybrać zaufane miejsce, w którym nie tylko pracują doświadczone osoby, ale przestrzegane są również wszystkie zasady higieny.

Makijaż permanentny – top zabieg w Polsce

Czy również i twoim marzeniem jest wyjście z domu bez robienia makijażu, który zajmuje nam sporo czasu? Kobiety, którym zależy na czasie i dobrym wyglądzie często decydują się na makijaż permanentny. Brwi permanentne Poznań, makijaż permanentny ust czy powieki to popularne zabiegi już od kilku lat. Aby zabieg był bezbolesny, warto wybrać miejsce, w którym podawane jest znieczulenie miejscowe.

Powiększanie ust Poznań

Zabiegi na twarz – promienna i napięta skóra

Aby zadbać o wygląd skóry, decydujemy się na zabiegi na twarz. W salonach kosmetycznych wykonywane są różnorodne zabiegi. Wybierane są pod względem efektu, jaki chcemy uzyskać. Do jednym z najpopularniejszych metod ostatnich lat należy:

  • mikronakłuwanie – jest to idealny zabieg, dzięki któremu można pozbyć się zmarszczek. Pulsującymi igłami, w głąb skóry wprowadza się substancje czynne. Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu,
  • osocze bogatopłytkowe – ten zabieg przyczynia się do odmłodzenia i regeneracji skóry. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny. Osocze uzyskuje się z krwi pacjentki, która jest pobierana, a następnie odfiltrowana,
  • mezoterpia igłowa – z tego zabiegu korzystają nie tylko kobiety, ale również i mężczyźni. W głąb skóry, za pomocą igły zostają wprowadzone substancje odżywcze, witaminy, aminokwasy oraz mikroelementy.