Mieszkania Mogilno

Nowe mieszkanie czy te z rynku wtórnego?

Dużo osób decyduje się na zakup własnego mieszkania. Dlaczego? Ceny wynajmu są praktycznie identyczne, jak raty kredytowe, dlatego lepiej jest inwestować w miejsce dla siebie niż spłacać właścicieli. Pytanie tylko, jakie mieszkanie będzie odpowiednie. Najczęściej wybiera się je bezpośrednio od deweloperów. Są one popularne, ponieważ posiadają znacznie więcej zalet niż te z rynku wtórnego. Zastanawiasz się, dlaczego warto? Odpowiadamy!

Remont mieszkania

Nowe mieszkanie Mogilno daje duże możliwości, jeśli chodzi właśnie o remont. Tak naprawdę możemy w nich zaplanować wszystko, co tylko chcemy. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z pomocy projektanta wnętrz, czy samodzielnie zaplanujesz przestrzeń, możesz to zrobić tak, jak tylko wymarzysz. Niestety w mieszkaniach z rynku wtórnego tak nie jest. Trzeba wziąć pod uwagę wyremontowane mieszkanie, które często potrzebują naprawy usterek i tym podobnych. Co ciekawe może być to bardziej kosztowne niż pierwszy remont. Starsze budynki potrzebują także wiele pozwoleń i tego typu rzeczy. W nowych mieszkaniach nie napotkasz także wszelkich usterek, które zużywają się po czasie. Pęknięta rura, sprzęty do wymiany czy pękająca ściana? To na pewno nie spotka ciebie w mieszkaniach od dewelopera! Wszelkie niedociągnięcia należy sprawdzić przed ostatecznym odbiorem, a w razie wystąpienia jakichkolwiek nierówności lub błędów deweloper niezwłocznie zajmie się ich naprawieniem. To jest także ogromny plus! Masz możliwość zgłoszenia wszelkich błędów w budowie i nie musisz przejmować się ich naprawą, ponieważ obowiązuje cię ubezpieczenie.

Mieszkania na sprzedaż Mogilno

Nowoczesna infrastruktura

Zapotrzebowanie na mieszkania na sprzedaż Mogilno jest dość duże. W mieszkaniach od dewelopera otrzymujesz także wiele udogodnień takich jak: ogrodzone osiedle, monitoring, place zabaw dla dzieci, chodniki, śmietniki, tereny zielone, a także w przypadku większych miast baseny, boiska. W takich miejscach często buduje się również parkingi podziemne dla mieszkańców.