jacuzzi

Romantyczny weekend zimą w Polsce – Gdzie pojechać?  

Zima to czas w którym zmarzluchy wolałyby nie wychodzić z domu. Jak zatem spędzić romantyczny weekend, gdy aura na dworze nie sprzyja ciepłym spacerom? Postaw na apartament z pięknymi widokami, jacuzzi i/lub sauną! Zapraszamy do zapoznania się  z naszym całym artykułem na temat romantycznych weekendów w Polsce, gdy za oknem sypie śnieg a temperatura nie zachęca do wyjścia z domu.

Zimą zimno, ale w górach pięknie

Lubisz góry? Może tylko uwielbiasz podziwiać je z dołu? Proponujemy wyjazd do zakopanego lub miejscowości w pobliżu, w których widoki z okna zapierają dech w piersi. Dlaczego piszemy akurat o górach? Ponieważ to one zimą wydają się być najbardziej urokliwe. Nad morzem zwykle mocno wieje, co tylko podwaja uczucie zimna. Ponadto rzadziej pada tam śnieg niż w górach, a zima bez śniegu często oznacza błoto, szarą aurę i wspomniany wcześniej wiatr. Góry są przepiękne a ich widok nas odpręża i relaksuje. Powiedzmy teraz o tym, jakie apartamenty wybierać, by było na maksa przyjemnie i romantycznie.

sauny

Apartament z jacuzzi i/lub z sauną!

Każda okazja jest dobra, by cieszyć się sobą, swoją miłością. Warto jednak zadbać przy tym o miły nastrój i klimat. Wanna z hydromasażem, do tego lampka wina, może truskawki i tym podobne… To właśnie klimat idealny, który pobudza nie tylko kobiety. Do tego może piękny widok na góry – albo miasto, morze, czy inne ulubione miejsce. Nie zaszkodzi także zapalić świeczki. Czy to nie brzmi cudownie? Szczególnie zachęci kobiety. Dlaczego?  Ponieważ kobiety w Polsce pracują równie ciężko co mężczyźni, oprócz tego muszą zajmować się domem. Relaks jest im niezwykle potrzebny. Ale przyjemna kąpiel w jacuzzi czy wygrzewanie w saunie nie tylko odpręża. To także korzyści zdrowotne.

Cos dla zdrowia

Nawet dziesięciominutowa kąpiel w wannie spa wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Podobnie korzystanie z sauny. Oprócz tego hydromasaż i kąpiel parowa są bardzo zdrowe dla naszego organizmu. Masz problemy z cellulitem? Dokuczają ci obrzęki nóg? W takim razie koniecznie regularnie korzystaj z jacuzzi. Wanna spa wpływa korzystnie nawet na odchudzanie. Podczas hydromasażu pobudzają się procesy w naszym organizmie, oczyszczamy się z toksyn.